PERIŠIĆ ZASJAO U NJEMAČKOM DERBIJU: / Pogledajte majstorski potez Vatrenog nakon čeka su tribine eksplodirale

Njemački prvak iskoristio je kiks vodeće momčadi Bundeslige...

25.1.2020.
19:56

Iako ga mnogi ne vide u Bayernu iduće sezone, hrvatski reprezentativac IvanPerišić na pravom je putu da svojim igrama prisilili vodstvo kluba da mu ipak ponude novi ugovor.

Vatreni se našao u početnom sastavu protiv Schalkea, a već je u šestoj minuti pokazao što zna. Naime, prekrasnim je potezom asistirao Robertu Leandowskom za vodstvo.

Bayern je na 2:0 povisio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena preko Thomasa Müllera, a Goretzka je u 50. povisio na 3:0.

Do kraja utakmice još su zabili Alcantara (58') i Gnabry ((89'). Perišić je igrao do 68. minute kada ga je zamijenio srtrijelac posljednjeg, petog gola za Bayern.

Bayernu se u nedjelju otvorila velika prilika približiti se vrhu nakon što je vodeći klub Bundeslige Leipzig je u gostima kod frankfurtskog Eintrachta izgubio s 0-2 što je i iskoristio.