NERAZZURRI MELJU SVE PRED SOBOM / Vatreni kreirali pobjedu Intera, Perišić zabio, Brozovićev trenutak magije raspametio navijače

Prema Sofa Scoreu Vatreni su najbolje ocijenjeni igrači Intera. Perišić je zaradio ocjenu 7,8, a Brozović 7,9

17.12.2021.
22:46

U susretu 18. kola talijanske Serie A Inter je slavio kod Salernitane s 5-0, a Ivan Perišić je postigao prvi gol na utakmici za lidera prvenstva, kojeg možete pogledati ovdje.

Calhanoglu je u 11. minuti izveo udarac iz kuta, a Perišić je sjajno šutirao glavom i svladao nemoćnog vratara. Hrvatskom  reprezentativcu to je četvrti ligaški gol ove sezone. Preostale golove postigli su Dumfries (33), Sánchez (51), Martínez (77) i Gagliardini (87) .

Brozović je, inače, u akciji kod drugog gola pokazao trenutak magije savršeno prigravši za Džeku, što možete pogledati ovdje. Izazvao je time brojne reakcije na Twiteru:

Inter vodi s četiri boda više od Milana.

Ranije je Lazio na svom Olimpicu pobijedio Genou s 3-1. Tim iz Rima je poveo golom Pedra u 36. minuti, rezultat je povisio Francesco Acerbi u 75. , a treći pogodak za domaće postigao je Matija Zakanji u 81. minuti. Konačan rezultat postavio je Filippo Melegoni u 86. minuti.

TO, MAJSTORE! /

Perišić razvaljuje u dresu Intera, maestralni Vatreni dao novi gol za Nerazzurre

Toma Bašić igrao je do 63. minute za rimski sastav.

Lazio je osmi na ljestvici Serije A s 28 bodova, dok je Genoa pretposljednja, 19. s 10 bodova.