ODLIČNA FORMA / Perišić sjajno iskoristio 20 minuta u visokoj domaćoj pobjedi nad Unitedom

Iako se pričalo da će ovo ljeto napustiti Tottenham, hrvatski reprezentativac nametnuo se dobrim igrama

19.8.2023.
21:11

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić igrao je od 70. minute za Tottenham Hotspur koji je u susretu 2. kola Premier lige na svom terenu svladao Manchester United sa 2-0 (0-0).

NASTAVAK UZBUĐENJA /

Liverpool do prve pobjede nakon preokreta, Brighton 'razbio' Wolvese

Strijelci su bili Sarr (49) i Davies (89).

Tottenham sada ima četiri boda, dok je United ostao na tri. Ranije u nedjelju su igrači Liverpoola ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na svom Anfieldu Bournemouth sa 3-1 (2-1).

Gosti su poveli u otvaranju susreta preko Semenya (3), ali domaći su preokrenuli već do poluvremena golovima Diaza (27) i Salaha (36), da bi konačni rezultat postavio Diogo Jota (62). Liverpool sada ima četiri boda, a Bournemouth je ostao na jednom.

U preostala dva dvoboja gosti su upisali uvjerljive pobjede, Brentford je sa 3-0 svladao Fulham, a Brighton and Hove Albion je sa 4-1 nadigrao Wolverhampton Wanderers.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.