TENISKI REZULTAT / Perišić prekrasno asistirao za Tottenham, Leicester doživio pravi potop

Perišić je asistirao za drugi gol

17.9.2022.
20:59

Nogometaši Tottenhama slavili su kod kuće protiv Leicestera s 6-2 u 7. kolu Engleske lige, a asistenciju je upisao Ivan Perišić.

ENGLESKA SE TRESE /

Vatreni je pravi snajperist! Perišićevu novu brutalnu asistenciju morate vidjeti nekoliko puta

Perišić je asistirao za drugi gol.

"Fenjeraš" Leicester je poveo u susretu protiv Tottenhama, Youri Tielemans je pogodio iz jedanaesterca u šestoj minuti. Dvije minute kasnije Harry Kane izjednačio je za Tottenham, Eric Dier doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti ma dodavanje Perišića, no četiri minute prije kraja poluvremena izjednačion je bio James Maddison.

Tottenham drugi

Nakon dvije minute drugog poluvremena Rodrigo Bentancur postiže treći pogodak za domaće, da bi Son Heung-Min postigao hat-trick u 73., 84. i 86. minuti. Južnokorejski napadač u igru ​​je ušao tek u 59. minuti.

Tottenham je na vrhu s 17 bodova, koliko ima i City.

Ranije su Newcastle i Bournemouth remizirali 1-1, Alexander Isak je izjednačio za domaći United u 67. minuti nakon što je Philip Billing pet minuta ranije doveo goste u vodstvo.