PERIŠIĆ JUNAK U INTEROVOJ POBJEDI: / Navijači Lazija napravili su potez utakmice, poklonili se najvećem neprijatelju

Nogometaši Intera su u posljednjoj utakmici 37. kola iznenadili Lazio na rimskom Olimpicu i slavili s 3:1 čime su prekinuli niz od osam utakmica bez pobjede.

21.5.2017.
23:12

Lazio je poveo 1:0, u 18. minuti iz jedanaesterca koji je realizirao Keita, nakon što je u šesnaestercu srušen Anderson.

Perišić i Brozović odigrali cijelu utakmicu

U 31. minuti "nerazzurri" su izjednačili nakon što je udarac iz kuta izveo Perišić, a zabio Andreoli. Samo šest minuta kasnije Inter je došao do preokreta nakon loše reakcije igrača Lazija Hoedta.

Laziju isključena dva igrača

Domaćin je u 66. minuti ostao s igračem manje jer je Keita dobio drugi žuti karton. Inter je nakon toga došao do trećeg gola, jer je Eder iz blizine zabio iz "odbijanca".

Lazio je u 78. minuti ostao i bez drugog igrača na terenu, jer je Lulić zaradio drugi žuti. Hrvatski reprezenativci Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijelu utakmicu. U momčadi Lazija, napokon je debitirao vratar Ivan Vargić, bivši igrač Rijeke.