PERIŠIĆ I BROZOVIĆ S INTEROM OSVOJILI BOD PROTIV BORUSSIJE: / City uvjerljivo stigao do pobjede na otvaranju LP

Inter je izbjegao poraz zahvaljujući pogotku Lukakua u samoj završnici susreta

21.10.2020.
23:12

Talijanski viceprva Inter odigrao je 2:2 s njemačkom Borussijom Moenchengladbach u prvom kolu Lige prvaka, a sva četiri gola pala su u nastavku.

LUDA NOĆ U LIGI PRVAKA: /

Branitelji naslova demolirali Atletico i pokazali moć; Atalanta samljela Midtjylland

Talijani su poveli u 49. minuti golom Romela Lukakua, izjednačio je Bensebaini u 63. minuti iz kaznenog udarca, a vodstvo gostima donio je Hofmann u 84. minuti. Ipak, u posljednjim trenucima susreta Lukaku je svojim drugim golom izborio remi. Ivan Perišić je igrao do 79. minute za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 80. minuti.

Sve pogotke pogledajte OVDJE.

Povratak 'Građana'

U skupini C Mancheste City je pobijedio Porto sa 3-1 nakon velikog preokreta.

Porto je poveo u 14. minuti golom Luisa Die, no "Građani" su okrenuli rezultat preko Aguera (20-11m), Gundogana (65) i Ferrana Torresa (73).

Golove s utakmice Cityja i Porta pogledajte OVDJE.