PERIŠIĆ BACIO VATRENE NAVIJAČE U TRANS: / Ne sumnjajte u njega više nikad, pogledajte majstora kako zabija

Ubačaj s desne strane stigao je od Vrsaljka

11.7.2018.
21:33
Screenshot

Desetak tisuća hrvatski navijača na tribinama stadiona Lužnjiki u Moskvi i njih mnogo više pred malim ekranima u trans je bacio Ivan Perišić pogotkom u 68. minuti kojim je utakmicu polufinala Svjetskog prvenstva protiv Engleske vratio u egal. Zabio je hrvatski majstor za 1-1 poništivši Trippierov gol iz slobodnog udarca iz pete minute.

[VIDEO] LJUDI MOJI, JEL' OVO MOGUĆE? /

Veličanstvena Hrvatska je u finalu SP-a; nogomet se ne vraća kući, dragi Englezi

Ubačaj s desne strane stigao je od Vrsaljka, dvojbenog za ovu utakmicu, ubačaj koji je lijevom nogom u mrežu pospremio Ivan Perišić! Četvrti mu je to gol na utakmicama svjetskih prvenstava, jedini koji je zabio više od njega je Davor Šuker (6).