PAŠALIĆ ZABIO I ASISTIRAO U MAESTRALNOJ UTAKMICI: / Vatreni ponovno dokazao da je fenomenalan igrač

Nakon prvog poluvremena Atalanta je već imala prednost od 4:1

4.10.2020.
14:42

Talijanski nogometni prvoligaš Atalanta pobijedio je Cargliari s uvjerljivih 5:2 u 3. kolu Serije A, a hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić postigao je treći pogodak za pobjedničku momčadi i asistirao za peti gol.

ČITAV NOGOMETNI SVIJET BRUJI O STROJU ZA GOLOVE IZ HRVATSKE: /

'Kramarić je podcijenjen, a nevjerojatan. Majstorski je zabio'

Atalanta je na svojem terenu povela već u sedmoj minuti golom Luisa Muriela, a taj je rezultat stajao na semaforu do 24. minute kada Diego Godin izjednačuje na 1:1.

Mirna realizacija

Ekipa iz Bergama vratila se u vodstvo u 29. minuti, kada je pogodio Alejandro Gómez, a u 37. Pašalić rutinski pogađa s pet metara za 3:1.

Pašalićev pogodak pogledajte OVDJE.

Do kraja poluvremena Atalanta je još povisila na 4:1, a taj je pogodak postigao Duván Zapata.

Početkom drugog dijela Cagliari je preko Joaa Pedra smanjio na 4:2, a u samoj završnici Atalanta je zabila i peti pogodak. Strijelac za konačnih 5:2 bio je Sam Lammers, a lijepo mu je asistirao Pašalić.

Taj gol i Pašalićevu asistenciju možete vidjeti OVDJE.

Bila je to još jedna efikasna partija vodeće momčadi Serie A, koja je u prva dva kola svladala Lazio (4-1) i Torino (4-2).

Hrvatski veznjak Marko Rog odigrao je cijeli susret za Cagliari, a Boško Šutalo igrao je od 85. minute za Atalantu, dok veznjak Filip Bradarić, koji je u karanteni zbog covida-19, nije bio u sastavu Cagliarija.