PARTIZANU ĆE SE RUGATI CIJELA REGIJA: / Srbi primili tragikomičan pogodak i prošli, BiH ostala bez klubova u Europi

Jahović je u sedmoj minuti zabio za Turke nakon katastrofalne pogreške vratara Stojkovića

15.8.2019.
21:37

U trećem kolu Europa lige srpski je Partizan nekako uspio izboriti nastavak natjecanja. U Tursku kod Malatyaspora stigli su s 3:1 vodstvom, ali su u sedmoj minuti primili gol. Međutim, nekako su izdržali do kraja i obranili rezultat i prošli.

Ipak, o ovoj će se utakmici još neko vrijeme pričati jer Partizan je primio tragikomičan pogodak. Jahović je u sedmoj minuti zabio za Turke nakon katastrofalne pogreške vratara Stojkovića koji je nepotrebno i neoprezno izašao izvan kaznenog prostora u duel s Makedoncem i dakako izgubio ga je.

Turci su si kasnije sami bili krivi za podbačaj jer su zapucavali tri zicera, a malo se iskupio i Stojković s pokojom obranom.

Valja reći kako je Bosna i Hercegovina ostala bez predstavnika u Europi. Sarajevo je u Bjelorusiji kod BATE-a remiziralo s 0:0 i zbog 1:2 iz prve utakmice ipak ispalo, a Zrinjski u Širokom Brijegu pobijedio s 1:0, ali to im nije bilo dovoljno jer su u prvoj utakmici izgubili s 3:0.