MILAN I DALJE VODEĆI / Pao jedan od najljepših golova ove sezone u Serie A. Rebićev suigrač zabio eurogol iz voleja, pogledajte ga

Ante Rebić igrao je od 71. minute za Milan koji sada ima 66 bodova, tri više od drugog Napolija

19.3.2022.
22:51

Nogometaši Milana ponovno su se izdvojili na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Cagliarija u susretu 30. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Bennacer (59) sjajnim vojelem sa 18 metara nakon što mu je loptu na udarac ostavio Giroud.

Pogodak Bennacera pogledajte OVDJE.

VATRENI ODUŠEVIO /

Ne možemo prestati gledati Perišićev genijalan potez. Pogledajte kakvu je asistenciju servirao za lijep gol Intera

Ante Rebić igrao je od 71. minute za Milan koji sada ima 66 bodova, tri više od drugog Napolija koji je ranije u subotu je Napoli preokretom u drugom poluvremenu sa 2-1 (0-1) svladao Udinese.