PALA JE TRICA: / Alen Halilović doživio poraz sa svojim Sportingom

U susretu 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sporting Gijon je kod kuće izgubio od Levantea 0:3, a hrvatski nogometaš Alen Halilović je odigrao svih 90 minuta za domaći sastav.

22.11.2015.
16:32
Screenshot/YouTube

Levente je sva tri gola zabio u prvom dijelu, a strijelci su bili Deyverson (18, 44) i Zouhair Feddal (27). Sporting je u nastavku mogao smanjiti zaostatak, no Jony je u 63. minuti promašio kazneni udarac. Hrvatski nogometaš Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Sporting, a u 45. minuti je dobio žuti karton.

Levante je prvom gostujućom pobjedom ove sezone i tek drugom u 12 kola, pobjegao sa začelja ljestvice. Sada je na 18. mjestu sa 10 bodova, stepenicu niže je Malaga s devet bodova, a posljednja je Granada sa sedam bodova. Sporting je na 15. mjestu sa 12 bodova.