OVO SIGURNO NIJE OČEKIVAO: / Nova loša vijest za Bilića, mogao bi ostati i bez Europske lige

Nakon što su ispali iz borbe za naslov prvaka nogometaši Tottenhama su doveli u opasnost i drugo mjesto na premierligaškoj ljestvici. U utakmici 37.

8.5.2016.
16:51
AFP, IAN KINGTON

Poveo je Tottenham u 16. minuti pogotkom Heung-Min Sona, ali je Steven Davis do kraja s dva pogotka, u 31. i 72. minuti, kreirao preokret. Davis je ujedno postao i jedini igrač koji je ove sezone zabio Spursima više od jednog gola.

Prestigli West Ham

Tottenhamu je ovo treći ovosezonski domaći poraz i prvi nakon 116 dana kada je momčad Mauricija Pochettina izgubila od prvaka Leicestera. I dalje su Spursi na drugom mjestu, ali ih još može prestići najveći rival Arsenal, što bi im sigurno bilo posebno bolno.

A Southampton je pobjedom sa šestog mjesta svrgnuo West Ham našeg Slavena Bilića. Istina je da Čekićari imaju odigranu utakmicu manje, ali radi se o vrlo teškom dvoboju protiv Manchester Uniteda. Biliću bi se tako vrlo skupim mogao pokazati subotnji poraz od Swanseaja (1-4), još do jučer se nadao plasmanu u Ligu prvaka, a sada bi mogao ostati i bez Europske lige.