'U ŽIVOTU NISAM VIDIO NIŠTA SMJEŠNIJE' / Ovo si neće nikada moći oprostiti: Pogledajte navijače Reala koji su napustili stadion prije nevjerojatnog preokreta

Real je sve do 90. minute protiv Man. Cityja bio u zaostatku

5.5.2022.
10:20
Screenshot/Twitter

Real Madrid je u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka u srijedu na svom Santiago Bernabeu nakon produžetaka s 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice i izborio finale u kojemu će igrati s Liverpoolom.

VELIKI CARLO /

Ancelotti otkrio tajnu čudesne pobjede protiv Cityja, evo što je pokazao Modriću i ekipi prije utakmice

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

Sve do 90. minute činilo se kako nema šanse da Real preokrene i neki od navijača "Kraljevskog kluba" napustili su stadion prije 'lude' završnice.

Oni su utakmicu pratili na mobitelima ispred stadiona, a kada su vidjeli što se događa, pokušali su se vratiti na tribine, no osiguranje im to nije dopustilo.

Na društvenim mrežama pojavile su se snimke razočaranih navijača koji su napustili stadion i koji si tu pogrešku najvjerojatnije neće moći oprostiti do kraja života.

"U životu nisam vidio ništa smješnije od Real Madrida. Dolazim 24 godine na Bernabeu i ovo je prvi put da sam otišao ranije", rekao je jedan od tih navijača.