SIGURNO VAM JE PROMAKLO / Ovo niste mogli vidjeti na televiziji: BBB pozdravili hrabre Dinamovce, pa proslavili bakljadom nakon sučeva zvižduka

Nakon susreta navijači su pozdravili igrače

14.9.2022.
21:02
Net.hr

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3-1 (1-0) u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.

JAO /

Navijač Dinama izboden u stražnjicu pred stadionom Milana. Hospitaliziran je

JAO /

Hrabro ju je utakmicu odigrao Dinamo, dobro su stajali od samog početka te nisu dozvolili domaćinu da se razmaše, dapače. Imao je Milan svoje prilike, dok su Modri prijetili preko Moharramija i Oršića u prvom dijelu. Pred sam kraj poluvremena, Šutalo je srušio Leaa te je Giroud iz penala doveo Talijane u prednost.

Na 2:0 su povisili na samom početku drugog dijela, u 47. minuti kada je krasno glavom pogodio Alexis Saelemaekers. Nakon sjajne akcije s Petkovićem na 1-2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3-1) i postavio konačan rezultat.

Podrška cijelu utakmicu

Modri su imali sjajnu podršku s tribina te se otprilike četiri, pet tisuća Dinamovih navijača čulo cijelu utakmicu. Za vrijeme susreta je došlo i do bakljade, što sigurno neće promaknuti UEFA-i. Djelić atmosfere donijela nam je naša Nika Aurora Ključarić, koja je svjedočila spektaklu na San Siru.

Nakon sučeva zvižduka, navijači su oduševljeno pozdravili svoje heroje.

Ipak, ni tu nije moglo bez bakljade, a s obzirom da je to bilo nakon posljednja sučeva zvižduka, to niste imali priliku vidjeti na televiziji.