Osijek zabio nevjerojatnih 16 golova u pripremnoj utakmici

Bukvić je zabio već u prvom napadu...

10.7.2024.
20:36
pixsell

Osijek je u trening-utakmici protiv petoligaša Bad Kleinhkirchheima postigao 16 golova. Igralo se dvaput po 40 minuta protiv austrijskog petoligaša na svakodnevnom trening-terenu Osijeka.

Sopić zadovoljan /

Rijeka pobjedom otvorila pripremnu utakmicu u čudnome formatu

Bukvić je zabio već u prvom napadu nakon asistencije Omerovića. Lima je zabio drugi gol u 14. minuti, a zatim je Mikolčić s ruba kaznenog prostora postigao treći. Lima je postigao svoj drugi pogodak glavom za 4:0.

Bukvić je dodao još jedan gol nakon pola sata igre, dok su Soldo i Prekodravac povećali vodstvo. Lima je ponovno bio precizan pred kraj prvog poluvremena. Prvo poluvrijeme su odigrali Sajko, Prekodravac (Živković), Vrbanac (Kolarik), Mkrtchyan, Cvijanović, Soldo, Mikolčić, Lima, Bukvić, Omerović i Ademi.

U drugom poluvremenu, domaći su prvo postigli autogol za 0:9, a zatim je Pušić zabio za 10:0. Mierez se pridružio strijelcima, dok je Kewal povećao na 12:0. Jugović, Nejašmić, novi krilni napadač iz Nizozemske i ponovno Pušić su do kraja utakmice zatresli mrežu. Drugo poluvrijeme su igrali Kolić, Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić, Nejašmić, Jugović, Pušić, Fućak, Kewal i Mierez.