NEVJEROJATNIH 3 MINUTE / Od ponora do nade pa nazad: Dugo će se još pričati o onom što se dogodilo Osijeku

Od ponora do nade pa nazad

5.8.2021.
19:56
Ivo Cagalj/PIXSELL

Čak četiri pogotka palo je danas u prvom dijelu na stadionu Vasila Levskog, čak tri u razdoblju od 39. do 42. minute. Carey je u 39. zabio za 2:0 CSKA Sofije u prvoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige, da bi Škorić u 41. pogodio za 2:1. Kapetan Osijeka je glavom matirao Bussata nakon centaršuta Fiolića.

CSKA NAPUNIO MREŽU OSIJEKA I NAPRAVIO VELIKI KORAK PREMA PLAY-OFFU /

Potpuni potop Bjeličine momčadi u Sofiji, Ivušić četiri puta vadio loptu iz mreže

No, samo minutu poslije, Caicedo je zabio u 42. Pritiscima je bugarski sastav došao do golova. Poluvrijeme je završilo 3:1 za CSKA. Jomov je ubacio u peterac, a tamo je Caicedo opet glavom ispred Škorića zabio.

CSKA je odigrao jako dobro prvo poluvrijeme dok je Osijek ispod svake kritike, uostalom, tri gola dovoljno govore o igri doprvaka Hrvatske.