OLMO ZALUDIO ŠPANJOLCE KOJI MU ČESTITAJU NA HRVATSKOM, NAVIJAČI ENGLESKIH VELIKANA PIŠU: / 'Dovedite nam tog dečka'

16.11.2019.
8:28
Screenshot

Najskuplji Dinamov igrač svih vremena i, sada je to gotovo svima jasno, jedan od najboljih mladih igrača u Europi, Španjolac, Dani Olmo, zabio je svoj prvi pogodak u dresu Furije. Olmo je debitirao u kvalifikacijskoj utakmici za Euro 2020., protiv Malte, a pogodak je zabio samo tri minute nakon što je ušao u igru.

Ušao je u igru u 66. minuti umjesto Alvara Morate koji ga je prilikom zamjene digao, poljubio i zaželio mu sreću, a onda je uslijedio show. Thiago Alcantara poslao je briljantnu “loptu s očima” prema Olmu, ovaj je odlično izbjegao zaleđe, pa onda i vratara Malte te je poslao loptu u prazan gol.

OLMU TREBALE TRI MINUTE DA ZABIJE ZA ŠPANJOLSKU: /

Sada je sve jasno - Europa je dobila novog 'superstara'

Španjolska je bez većih problema pobijedila Maltu sa 7:0 potvrdivši prvo mjesto. Strijelci za Furiju bili su i Alvaro Morata (23'), Santi Cazorla (41'), Pau Torres (62'), Pablo Sarabia (63') i Gerard Moreno (71').

Olmo je svojom impresivnom predstavom zadivio Španjolce i dospio na naslovnice uglednih medija.

El Mundo Deportivo nije se zaustavio na tome, već je Daniju Olmu koji jako dobro zna hrvatski jezik i čestitao na hrvatskom.