Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OLMO JE POKAZAO KAKO SE BORI ZA DINAMOV DRES: /

Pogledajte trenutak kad je krvave glave napustio igru

'Znali smo kako će to izgledati, da će njihova krila raditi dva na jedan na mojoj strani, kao i na drugoj'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Protiv Manchester Cityja najbolji Dinamov nogometaš Dani Olmo imao je malo prostora da pokaže svoje nogometne vještine, morao je puno pomagati u obrani. No, i tako je doprinio itekako puno Dinamu. Njegova požrtvovnost bila je velika, išao je i glavom tamo gdje mnogi neće nogom.

Dao je sve od sebe...

"Znali smo kako će to izgledati, da će njihova krila raditi dva na jedan na mojoj strani, kao i na drugoj. I ja i cijela momčad morali smo igrati obranu i davati sve od sebe. Nismo imali puno šansi, ali smo se dobro obranili od njihovih prigoda. Dobro smo odigrali i ovo je dobra priprema za ono što nas čeka dalje, a to su dvije utakmice sa Šahtarom. No, sada ćemo se koncentrirati na domaće prvenstvo, a za utakmice Lige prvaka pripremat ćemo se kad za to dođe vrijeme", izjavio je, kako prenosi internetski portal Dinama, Dani Olmo.

U prvom poluvremenu protivnički branič Cancelo kopačkom je zahvatio Olma po glavi. Nakon liječničke pomoći Olmo se vratio u igru, ali sa povezom oko glave.

"Ma kakva ozljeda. To je samo udarac, dobiješ bandažu i ideš dalje", dodao je Olmo.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike