OKO SOKOLOVO IMAT ĆE DOSTA POSLA: / Pogledaje zašto su dosuđena dva penala na utakmici Hajduka i Slavena

Nogometna utakmice između Slaven Belupa i Hajduka zadat će nove glavobolje vodstvu Prve HNL.

4.12.2016.
19:47
Screenshot

Slaven Belupo slavio je 2:1, a sudac Damir Batinić našao se u središtu pozornosti nakon što je dosudio dva dvojbena penala.

NOVO POSRTANJE HAJDUKA: /

Bijeli promašili penal u samoj završnici i ostali bez bodova u Koprivnici

U 60. minuti Slaven je krenuo u kontru, Ivanovski se sjurio u kazneni prostor pri čemu mu je Šimić klizećim startom pokušao oduzeti loptu, a on je potom pao. Dosta neuvjerljivo pa će biti zanimljivo čuti komentar Matea Beusana.

U 88. minut i Batinć je dosudio još jedan dosta kontroverzan jedanesterac. Kožulj je pao nakon duela s Jovičiće, ali je Futacs pogodio gredu pa se rezultat nije mijenjao.

Hajdukov pomoćni trener Vik Lalić nije želio komentirati jedanaesterac domaćina.

"Ne želim komentirati penal jer to ništa neće promijeniti", rekao je kratko.

Sporne situacije pogledajte na 4.07 i na 4.58 minuti sljedećeg VIDEA.