ODLIČNA VIJEST ZA KOVAČA, LOŠA ZA KRAMARIĆA: / Hoffenheim opet iz dobitne pozicije u poraz

Nogometaši Hoffenheima ostali su bez pobjede, a samim time i bez skoka na treće mjesto bundesligaške ljestvice. U 20. su kolu poraženi na gostovanju kod Wolfsburga s 1-2.

12.2.2017.
18:12
AFP, AMELIE QUERFURTH

Hoffenheim je poveo pogotkom Stevena Zubera u 26. minuti, ali u drugom je poluvremenu Wolfsburg uspio preokrenuti i udaljiti se od zone ispadanja. Najprije je u 50. minuti 'bombom' sa 17, 18 metara izjednačio Maximilian Arnold, a pobjedu Vukovima je u 73. minuti donio Daniel Didavi.

SENZACIONALNO POPODNE U BUNDESLIGI: /

Hrvat srušio Borussiju Dortmund, debakl Nike Kovača

Kovač ostao treći

Hoffenheim je na taj način ostao na petom mjestu, a treće i dalje drži Eintracht Frankfurt našeg Nike Kovača koji je u subotu poražen na gostovanju kod Bayer Leverkusena (0-3). Zanimljivo je spomenuti da je Hoffenheim ove sezone ispustio čak 18 bodova u utakmicama u kojima je imao vodstvo, šest puta je izgubio, a dvaput odigrao neodlučeno.

Za goste je u ovoj utakmici naš Andrej Kramarić igrao do 58. minute kada ga je zamijenio Adam Szalai.