OD VRHA DO DNA U 3 MJESECA: / Doveli ga u siječnju za gotovo 130 milijuna kuna, sad im više ne treba

Karijeru će nastaviti u klubu u kojem će moći imati minutažu

2.4.2019.
17:27

Samo četiri utakmice i 22 minute prosječno u njima koristili su treneri Real Madrida 19-godišnjeg Brahima Diaza. Mladić za kojeg je klub izdvojio 17 milijuna eura (oko 126 milijuna kuna) kako bi ga u siječnju doveo iz Manchester Cityja sada je na izlaznim vratima kluba.

Vijest dolazi koji dan nakon što je po prvi put nastupio u startnoj postavi Reala i pritom odigrao i veći dio ukupne minutaže za klub sa Santiago Bernabeua. U 3-2 pobjedi protiv Huesce skupio je Brahim 64 od ukupno 88 svojih minuta za madridski klub, pritom i asistirao Iscu za pogodak kojim je rezultat izjednačen na 1-1.

Posudba je njegova realnost

Slijedi mu posudba. Destinacija na kojoj će nastaviti karijeru bit će određena kad se zaključi da će u klubu koji bude izabran za njegovo daljnje kaljenje dobivati i minutažu koja će mu biti potrebna za nogometni razvoj.