THE SPECIAL ONE / Novinar poslije utakmice čestitao Mourinhu na pobjedi, a onda mu je on očitao lekciju za pamćenje. Snimka odmah postala hit

Mourinho je i nakon ove utakmice uspio biti u centru pažnje

12.5.2023.
15:15

U prvom susretu polufinala Europske lige Roma je u Rimu porazila Bayer Leverkusen s 1-0.

THE SPECIAL ONE /

Jose Mourinho izbačen iz takta sudačkim odlukama, nakon utakmice podivljao u svom stilu: 'Nisam ga htio ni gledati'

Pogodak odluke zabio je Edoardo Bove u 62. minuti, a i nakon ove utakmice trener Rome Jose Mourinho uspio je biti u centru pažnje.

Sada se Mourinho istaknuo potezom nakon susreta, kada je odbio čestitku novinara.

Novinar je na početku Mourinhu čestitao na pobjedi pa ga onda tražio komentar susreta. Odmah kad je čuo riječ "čestitam" Mourinhu se izraz lica promijenio, a onda je dao izjavu koja je postala hit:

"Ne prihvaćam vašu čestitku jer je tek poluvrijeme. Nikad ne slavim na poluvremenu niti ikad plačem na poluvremenu kad gubim. Ne volim čestitke zbog vodstva na poluvremenu", poručio je Mourinho.

Uzvratni susret je 18. svibnja u Leverkusenu, a finale je 31. svibnja u Budimpešti.