KRIZA / Raspad finalista Lige prvaka: 'Tići' povezali dva poraza u HNL-u, sada su izgubili od predzadnje momčadi prvenstva

Jako su pali

4.11.2023.
16:45
Zoe Sarlija/Pixsell

Juniori Hajduka nastavljaju s lošim rezultatima. Nakon što su prošle sezone igrali finale Lige prvaka, sada su nakon 12 kola domaćeg prvenstva upisali i četvrtu utakmicu bez pobjede, a posljednja dva susreta su poraženi.

PORTUGALSKI JUNAK /

Crveni vragovi ponovno su u ludoj fotofiniš završnici došli do bodova

Nakon Mladosti iz Ždralova, po ''Bile tiće'' kobne su bile Sesvete, pretposljednja momčad prvenstva.

Sesvete su do prednosti stigle u 43. minuti autogolom Ćalušića. Na 1:1 izjednačio je Bačić u 82., a pogodak za drugu pobjedu domaćih ove sezone zabio je Karadakić u 90. minuti.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

Inače, Sesvetama je to tek druga pobjeda nakon 12 odigranih kola, a prvu su ostvarili jedino protiv Slaven Belupa, uvjerljivo posljednje momčadi na ljestvici.

Hajduk se nalazi na četvrtom mjestu s lošijom gol-razlikom od Osijeka. Druga je Lokomotiva, a prvi Dinamo, te obje momčadi imaju utakmicu manje od Hajduka i Osijeka.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo