KAKO IH NE IDE / Novi debakl Manchester Uniteda. Poništili im dva gola, a na kraju je očajni Maguire promašio čistog zicera za pobjedu

Manchester United je trenutačno peti sa 40 bodova, koliko ima i West Ham na četvrtoj poziciji

12.2.2022.
16:50

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su još jedan razočaravajući nastup u borbi za plasman u Ligu prvaka odigravši u susretu 25. kola Premiershipa tek 1-1 protiv Southamptona na Old Traffordu.

Drugi je to remi za United u nizu nakon 1-1 protiv Burnleyja, a u zadnjih šest kola "Crveni vragovi" su upisali samo dvije pobjede.

Domaćin je dominirao, stvorio je daleko više prilka, ali nije uspio slomiti "Saintse". Nisu imali sreće niti s VAR-om jer su im dva gola poništena nakon video pregleda.

United je poveo u 21. minuti golom Jadona Sancha, a izjednačio je Che Adams u 48. minuti.

Možda i najbolju priliku za pobjedu ManU je imao u sudačkoj nadoknadi kada je glavom pucao Harry Maguire, a Fraser Forster fantastično obranio.

Manchester United je trenutačno peti sa 40 bodova, koliko ima i West Ham na četvrtoj poziciji, no Arsenal na šestom mjestu ima bod manje, ali i dvije utakmice manje.