KAKO IGRA NAŠ MATEO / Nova izvanserijska utakmica Kovačića. Vatreni je kao kapetan predvodio Chelsea do goleme pobjede

Kovačić je bio najzaslužniji i za prvi pogodak 'plavih' na susretu

8.1.2022.
20:47

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić kao kapetan je poveo momčad europskog prvaka Chelseaja u 5-1 (4-0) pobjedi protiv petoligaša Chesterfielda u susretu 3. kola engleskog FA Kupa u susetu igranom na Stamford Bridgeu.

Kovačić je bio najzaslužniji i za prvi pogodak "plavih" na susretu, on je u šestoj minuti odlično prošao kroz sredinu terena, uposlio Ziyecha na desnoj strani koi je potom dodao Werneru kojemu nije bilo teško zatresti mrežu.

ŠTO SE DOGAĐA U SJENI /

Može li Mateo Kovačić nadmašiti Luku Modrića? Jedan nevjerojatan detalj mogao bi vam otvoriti oči

Do kraja prvog poluvremena mrežu gostiju tresli su još Hudson-Odoi (18), Lukaku (20) i Christensen (40), u nastavku je na 5-0 povisio Ziyech (55-11m), da bi na konačnih 5-1 smanjio Asante (80).

Kovačić je odigrao prvo poluvrijeme za Chelsea.