NASTAVLJA GDJE JE STAO / Nova godina, stari Teklić: Donio je pobjedu Varaždinu nakon neshvatljive pogreške suparnika

27.1.2023.
19:36
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Varaždin je svladao Slaven Belupo u prvoj utakmici 19. kola HNL-a s rezultatom 1-0, a jedini gol postigao je Tonio Teklić u 89. minuti iz kaznenog udarca. U susjedskom derbiju, kako geografski tako i po položaju na tablici, nije se imalo što za vidjeti.

KRAJ DRAME? /

Prijelomna vijest: Gradski ured odlučio da Antolić neće biti smijenjen, Mamić gubi nadu

Niti jedan sastav tijekom 90 minuta nije uspio stvoriti niti jednu priliku za pogodak, ali u samoj završnici domaći su ipak stigli do pogotka i to neshvatljivom pogreškom gostujućeg napadača.

Trenutak odluke

Hoxha je, naime, bespotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Banovca, a sudac Titlić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Tonio Teklić.

Varaždin je ovom pobjedom preskočio Slaven Belupo na ljestvici, sada je on četvrti s 27 bodova, koliko ima i peti Slaven. Na čelu je Dinamo s 42 boda, četiri više uz utakmicu manje od drugog Hajduka.