NORVEŠKI WUNDERKIND RAKITIĆEVOJ SEVILLI ZABIO JE JOŠ JEDAN GOL: / Ovom pogotku je prethodila neviđena situacija s VAR-om

Drugi gol protiv Seville bio je vrlo neobičan, postigao ga je nakon poništenog gola i iz ponovljenog jedanaesterca

9.3.2021.
22:45

Nogometaši dortmundske Borussije na krilima čudesnog norveškog napadača Erlinga Haalanda jure prema četvrtfinalu Lige prvaka.

NEVJEROJATNI ERLING HAALAND ISPISAO POVIJEST U LIGI PRVAKA: /

Nikome nikad ovo nije pošlo za rukom

Borussia nakon malo manje od sat vremena uzvratne utakmice u osmini finala vodi protiv španjolske Seville s 2:0 (ukupno 5:2), a oba pogotka postigao je Haaland.

Prvi pogodak postigao je u 35. minuti i njime se upisao u povijest Lige prvaka kao najmlađi nogometaš ikad koji je zabio u šest uzastopnih nastupa u tom natjecanju.

Ponovljeni udarac

Mrežu Seville ponovno je zatresao nakon devet minuta igre u nastavku iz drugog pokušaja iz jedanaesterca kojemu je prethodila nesvakidašnja situacija.

Haaland je prvo postigao gol nakon krasne akcije, no sudac ga je poništio jer je Norvežanin napravio faul, ali i dosudio penal za Borussiju zbog ranijeg faula igrača Seville.

Kada je prvi put pucao penal, Haalandu je vratar Seville obranio, ali sudac je naredio ponavljanje jer je španjolski čuvar mreže prerano izašao s gol linije.

Haaland iz ponovljenog pokušaja nije pogriješio, a taj gol možete vidjeti OVDJE.