Nevjerojatne scene / Nogometašica zabila jedinstveni hat-trick: Utrpala čak tri pogotka u vlastitu mrežu

Situacija je pošla po zlu već u petoj minuti kada je Moore glavom skrenula centrašut u svoju mrežu. Za idući pogodak trebala joj je samo minuta.

21.2.2022.
11:35

Reprezentativka Novog Zelanda, Meikayla Moore, postigla je neslavni hattrick u međunarodnoj utakmici protiv reprezentacije SAD-a. Naime, obrambena igračica Liverpoola zabila je čak tri pogotka u vlastitu mrežu.

Situacija je pošla po zlu već u petoj minuti utakmice kada je Moore glavom skrenula centrašut u svoju mrežu. Za idući pogodak trebala joj je samo minuta, tad je nogom poslala u gol novi centaršut, ovoga puta s desne strane terena.

U 36. minuti Moore je završila hat-trick kada je ponovno nogom preusmjerila centaršut u vlastitu mrežu. Nogometašica je izašla iz igre u 40. minuti utakmice, a njene suigračice primile su još dva gola i izgubile 5-0 od Amerikanka.

Autogolove pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE.