PREGLED DOGAĐANJA / Kovač i Majer remizirali sa kultnim klubom: Ante Crnac oduševljava u Poljskoj

Nogometaši Wolfsburga i Werdera u susretu su 10. kola njemačkog prvenstva igrali 2-2 (1-1), a zanimljivo je kako je to prvi remi ove sezone za oba kluba.

5.11.2023.
17:50

Gosti su poveli preko Duckscha (7), domaći preokrenuli golovima Černyja (37) i Paredesa (59), da bi na konačnih 2-2 izjednačio Borre (65).

NASTAVLJA SE KRIZA MODRIH /

Varaždin 'ukrao' bodove Dinamu, Modri se ponovno spasili u sudačkoj nadoknadi

Lovro Majer odigrao je čitavu utakmicu za Wolfsburg kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač.

Wolfsburg je sa 13 bodova, deveti, dok je Werder sa 10 bodova 12. Na vrhu je Bayer sa 28 bodova, dva manje ima drugi Bayern.

Novi pogodak za Crnca

Mladi hrvatski napadač, 19-godišnji Ante Crnac bio je strijelac i asistent za poljskog prvaka Rakow iz Czestochowe u visokoj 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Zaglebiea iz Lubina u 14. kolu poljskog nogometnog prvenstva.

Crnac je u 51. minuti asistirao Yeboahu za treći gol na utakmici, da bi u 54. i sam poentirao za 4-0. Za Crnca je ovo drugi prvenstveni gol za Rakow, a na terenu je proveo svih 90 minuta, baš kao i Fran Tudor koji je bio kapetan aktualnog prvaka.

Četvrti Rakow sada ima 26 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg Slaska, dok je Zaglebie sedmi sa 20 bodova.