NA KRAJU SU ZARIBALI / Niti fantastičan pogodak Pjace nije ga oraspoložio. Ivan Jurić bijesan nakon dramatične utakmice: 'Igrali smo kao kukavice'

Nakon utakmice trener Ivan Jurić nimalo nije bio zadovoljan ishodom

23.9.2021.
22:20

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom, postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv Lazija u susretu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Kao i prije šest dana u susretu 4. kola protiv Sassuola, Pjaca je postigao prvi pogodak na utakmici i to nakon što ga je hrvatski stručnjak Ivan Jurić uveo u igru umjesto drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala.

Ovoga puta Jurić je Pjacu na travnjak poslao u 74. minuti, a samo dvije minute potom 26-godišnji napadač je glavom zatresao mrežu gostiju iz Rima nakon ubačaja Singa. Pet minuta porom Pjaca se našao u još jednoj odličnoj situaciji, ali tada je njegov udarac nogom sa 12-ak metara obranio Reina.

PONOVO U FORMI /

Izborniče Daliću, vidite li ovo? Pogledajte kakvu je golčinu zabio preporođeni Marko Pjaca za Jurićev Torino

Jurić nezadovoljan

Lazio se spasio od poraza golom iz kaznenog udarca kojega je u prvoj minuti sudačke nadoknade realizirao Immobile. Prethodno je Djidji nespretno oborio Muriqija u svom kaznenom prostoru.

Nakon utakmice trener Ivan Jurić nimalo nije bio zadovoljan ishodom, ali svejedno je čestitao dečkima.

"Bila je to teška utakmica, ali mi smo odigrali kao kukavice. Mogli smo zabiti više golova, a gubitak ova dva boda čini me jako ljutim. Izvedba moje momčadi bila je sjajna i moram im čestitati, iako sam veoma srdit sada. Još uvijek ne igramo onako dobro kako bih želio, ali odigrali smo dobru utakmicu", rekao je Jurić.