NIKOME NIJE JASNO ŠTO SE SINOĆ DOGAĐALO U BEOGRADU: / 'Napadali su Hrvata, nije se tu radilo samo o navijanju'

19.2.2021.
13:09

Sjajnu utakmicu odigrali su u Beogradu Crvena zvezda i Milan u drugom krugu Europske lige. Završilo je 2:2, a gol za izjednačenje u posljednjim je trenucima utakmice za Zvezdu zabio Milan Pavkov.

Ante Rebić i Mario Mandžukić igrali su od prve minute za Milan, a napustili su igru u drugom dijelu. Rebića je na poluvremenu zamijenio Leao, dok je Mandžukić izašao u 82. minuti, a ispraćen je zvižducima s tribina Marakane.

MARIO MANDŽUKIĆ NA METI TALIJANA NAKON UTAKMICE PROTIV CRVENE ZVEZDE: /

'Nije on Ibrahimović...'

'Nije to bilo samo navijanje'

Da, dobro ste pročitali, bilo je dosta gledatelja na Marakani. Ugledni talijanski list Corriere della Sera objavio je zanimljiv članak u kojem se ne mogu načuditi kako je u Beogradu na tribinama bilo nekoliko tisuća ljudi.

"Na stadionu su bile tisuće navijača unatoč zabrani, a moglo se čuti da su navijali za Zvezdu. No to nije bilo samo navijanje. Bilo je tu i vrijeđanja srpskih navijača, a pogotovo su vrijeđali 34-godišnjeg hrvatskog napadača Marija Mandžukića", piše ugledni talijanski list.