NIKOLA SE NE ZAUSTAVLJA: / Kalinić zabio novi gol za Fiorentinu!

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić nastavlja sa sjajnim igrama u dresu Fiorentine. U 12. kolu Serije A bio je strijelac na gostovanju kod Sampdorije.

8.11.2015.
22:15
AFP, GIUSEPPE CACACE

Fiorentina je slavila s 2:0 i skočila na sam vrh prvenstvene ljestvice. Ima 27 bodova, jednako kao i Inter, dok trećeplasirana Roma zaostaje za jedan bod. Gosti su u Genovi poveli u desetoj minuti pogotkom Josipa Iličića s bijele točke, a Kalinić je povećao prednost Viola u 58. minuti nakon asistencije Iličića.

Sedmi gol sezone

Kaliniću je to već sedmi pogodak ove sezone u talijanskom prvenstvu čime je izbio na treće mjesto ljestvice strijelaca.

Naš je napadač odigrao cijelu utakmicu, dok je Milan Badelj ostao na terenu do 74. minute. Ante Rebić nije ulazio u igru.