Niko Kranjčar napokon igra, Dinamo pobjeđuje!

Čini se da su dani grijanja klupe iz londonskih dana prošlost. Niko Kranjčar bio je u prvoj momčadi kijevskog Dinama u 1:0 pobjedi kod gradskog rivala Arsenala. Niko je igrao do 67.

22.7.2012.
21:24

Hrvatski nogometni reprezentativci požnjeli su puni plijen u nedjeljnim utakmicama drugoga kola ukrajinskog prvenstva. Kijevski Dinamo pobijedio je u gostima gradskoga rivala Arsenal 1:0 (Ideye), a u pobjedi su sudjelovala oba naša igrača.

Niko Kranjčar na terenu je proveo 67. minuta, nakon čega ga je zamijenio Ninković, dok je Ognjen Vukojević igrao cijelu utakmicu.

Ivan Strinić u igri je kod momčadi Dnjipra bio do 78. minute. Izašao je minutu nakon trećeg gola svoje momčad koja je slavila na gostovanju kod Metalurga iz Zaporožja s visokih 4:0 (Žožulja, Giuliano, Alijev, Matheus).

Nakon dva odigrana kola oba kluba imaju šest bodova.

Arsenal Kijev - Dinamo Kijev 0-1 (Brown 3) Metalurg Zaporožje - Djipro 0-4 (Zozulja 5, Giuliano 62, Alijev 77-11m, Matheus-Nascimento 90+2) Volin - Vorskla 1-0 (Subotić 33) Metalurg Donjeck - Zorja 1-2 (Ze Soares 31 / Ljubenović 9, Galjuža 81)