NIKO KOVAČ VELIKOM POBJEDOM STIGAO NA BOD DO PRVOG MJESTA: / Hrvatski trener na pragu je apsolutne senzacije

3.4.2021.
15:14

Na otvaranju 31. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je pobijedio Metz sa 4-0 skočivši na treće mjesto Le Championnata.

Metz je uspio u prvom poluvremenu sačuvati mrežu nedirnutom, no u nastavku je primio četiri gola, a u samoj završnici i ostao s igračem manje.

Strijelci za momčad iz Kneževine bili su Cesc Fabregas (50'-11m), Kevin Volland (52') i Wissam Ben Yedder (77', 89-11m). Metz je u 88. minuti ostao bez isključenog Johna Boyea (88).

Na bod do vrha

Kovačeva momčad se ovom pobjedom probila na treće mjesto Le Championnata sa 62 boda, svega bod manje od vodećeg dvojca Lillea i PSG-a koji imaju utakmicu manje.

Lyon na četvrtom mjestu ima 60 bodova i također susret manje. Nešto kasnije na rasporedu je derbi kola između PSG-a i Lillea, a večeras se sastaju Lens i Lyon.