Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NIJE VAŽNO KOJE JE GODIŠNJE DOBA: /

Ovi klubovi potrošili su najviše u zimskom prijelaznom roku

Londonski Chelsea najrastrošniji je engleski nogometni klub u zimskom prijelaznom roku od 2003. godine kada je uveden sadašnji sustav transfera.

VOYO logo
VOYO logo

Do tada su engleski klubovi mogli trgovati s igračima cijele sezone sve do 31. ožujka.

Za Torresa 85 milijuna

'Bluesi' su, računajući samo siječanjske prijelazne rokove, od 2003. godine potrošili više od 250 milijuna eura. Najviše su potrošili u siječnju 2011. godine, 85 milijuna eura pri čemu su Liverpoolu platili čak 55 milijuna eura za Fernanda Torresa.

Na drugom mjestu ljestvice klubova koji su najviše trošili u siječnju je Manchester City sa 150 potrošenih milijuna eura, a zatim slijede Liverpool (132), Tottenham (120) i Manchester United (100).

Ljestvica klubova koji su najviše potrošili:

Chelsea - 250 milijuna eura Manchester City - 150 Liverpool - 130 Tottenham: 120 Manchester United: 100 Arsenal: 80 Newcastle United: 70 Aston Villa: 60 West Ham: 50...

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike