NIJE SAMO RIJEKA IMALA RAZLOGA ZA SLAVLJE: / Kramarićev Hoffenheim stigao do prve pobjede, Vlašiću puna minutaža protiv Lyona

U derbiju 3. kola E skupine Europske lige Lyon je na gostovanju pobijedio Everton 2-1, a za domaći sastav cijeli susret je igrao hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.

19.10.2017.
23:23

Gosti su poveli u šestoj minuti golom Nabila Fekira iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ashley Williams u 69. minuti. Ipak, gosti dolaze do pobjede golom Bertrana Traorea u 76. minuti. Nikola Vlašić je odigrao cijeli susret za Everton.

TUČNJAVA NA UTAKMICI EVERTON-LYON: /

Sukobili se navijači, nogometaši, a u gužvu se uključio i huligan s djetetom u naručju

U drugom susretu iz ove skupine Atalanta je pobijedila Apollon 3-1. Golove za talijanski sastav zabili su Josip Iličić (12), Andrea Petanga (64) i Remo Freuler (67), a za goste je pogodak postigao Andre Schembri (59).

Anton Maglica je za goste igrao do 56. minute, dok je Antonio Jakoliš odigrao cijeli susret. Na ljestvici vodi Atalanta sa sedam bodova, Lyon ima pet, Apollon dva, a Everton jedan bod.

U skupini B Dinamo Kijev i Young Boys su odigrali 2-2. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali je Dinamo uspio izboriti remi. Strijelci za ukrajinski sastav bili su Mbokani (34) i Mikola Morozjuk (49), a za goste je oba gola zabio Roger Assale (17, 40).

Domagoj Vida je za Dinamo igrao do 80. minute, dok je Josip Pivarić odradio cijeli susret.

U drugom susretu Skenderbeg i Partizan su odigrali 0-0. Dynamo vodi na ljestvici sa sedam bodova, Young Boys ima tri, a Partizan i Skenderbeg po dva boda.

U skupini C Hoffenheim je pobijedio Istanbul Basaksehir 3-0 upisavši prvu pobjedu.

Nijemci su sva tri gola zabili u drugom dijelu, a strijelci su bili Benjamin Hubner (52), Nadiem Amiri (60) i Nico Schulz (77). Andrej Kramarić nije nastupio za njemački sastav.

Ludogorec je na gostovanju u Portugalu iznenadio Brgu pobijedivši 2-0 golovima Cosmina Motija (25) i Lukokija (56). Na ljestvici vodi Ludogorec sa sedam bodova, Braga ima šest, Hoffenheim tri, a Istanbul jedan bod.