'NEYMAR I CAVANI' IZ UDINA: / Svađali se oko penala pred očima čitavog nogometnog svijeta

U prvoj utakmici 7. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je u subotu poslijepodne na svom terenu svladao Sampdoriju s visokih 4-0 (1-0).

1.10.2017.
10:30
Screenshot: You Tube

Domaći su tri od svoja četiri pogotka postigli iz kaznenih udaraca, a posljednjega u sudačkoj nadoknadi skrivio je Ivan Strinić koji je odigrao čitavu utakmicu za goste.

HRVATSKI STRUČNJAK NA RUBU OTKAZA: Juriću se ne piše dobro nakon još jednog poraza

Kod domaćih Andrija Balić igrao je od 69. minute dok je Stipe Perica ostao na klupi.

Prvi 11-erac iskoristio je De Paul (27-11m), drugi Maxi Lopez (66-11m). Maxi Lopez je bio strijelac i jedinog pogotka iz igre za 3-0 u 85. minuti, a konačni rezultat postavio je Fofana (90+5-11m).

Upravo je taj penal bio najzanimljiviji. Naime, Fofana i De Paul u stilu PSG-ovih zvijezda Cavanija i Neymara, otimali su se za loptu i izvođenje kaznenog udarca. Na kraju se Fofana izborio i snažnim udarcem realizirao jedanaesterac.

Ovom pobjedom Udinese je stigao na 14. mjesto sa šest bodova, dok je Sampdoria osma sa 11.

Na vrhu su Napoli i Juventus sa po maksimalnih 18 bodova iz prvih šest kola.

U nedjelju su na programu susreti Napoli - Cagliari, Benevento - Inter, Chievo - Fiorentina, SPAL - Crotone, Lazio - Sassuolo, Torino - Verona, Milan - Roma i Atalanta - Juventus.