Nevjerojatno je što se opet dogodilo Ivici Oliću!

21.8.2011.
22:49

Tek što se vratio na travnjak, Ivica Olić opet mora izbivati s njega! Ovaj put nije riječ o koljenu, nego osjeća jake bolove u lijevom kuku.

Kad je udarcem glavom u padu u subotu zabio peti gol za Bayern u pobjedi 5:0 protiv HSV-a (bio mu je to prvi prvenstveni gol nakon 469 dana), presjekla ga je oštra bol... "Dvije-tri minute prije gola osjetio sam lagane bolove u kuku. A kad sam zabio gol, nezgodno sam pao i kao da sam 'iskrenuo' nešto u kuku, boljelo me i probadalo i više nisam mogao potrčati, tako da sam zadnjih desetak minuta samo statirao na terenu", rekao je Olić.

szólj hozzá: Bayern München - Hamburg 5-0 Nakon liječničkih pregleda u Bayernu stigle su loše prognoze. Hrvatski će napadač, prema prvotnoj dijagnozi poznatog Dr. Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrta morati izbivati šest do osam tjedana! Stručnjak kaže kako sličnu ozljedu nikad nije vidio, a radi se o navodno o napukloj tetivi kuka. Slaven Bilić tako na Olu neće moći računati u ogledima protiv Izraela i Malte, a upitan je i za Grčku u listopadu.

Više o temi: specijal-201102150360004-Hrvatska nogometna reprezentacija