NEVJEROJATNI KRAMARIĆ ZABIO GOL O KOJEM ĆE SE JOŠ DUGO PRIČATI: / Vatreni igra u životnoj formi, ovo je najbolji dokaz

Kramariću je ovo bio šesti gol u prva tri kola Bundeslige

3.10.2020.
16:50

Nogometaši Hoffenheima u 3. kolu Bundeslige izgubili su na gostovanju kod Eintrachta rezultatom 2:1, a jedini gol za goste postigao je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

KRAMARIĆ SE OGLASIO NAKON ŠTO SE POJAVILA PRIČA DA GA BAYERN ŽELI DOVESTI, REKAO JE ŠTO MISLI O SVEMU: /

‘Jako sam sretan u Hoffenheimu, ali…’

Kramarić je u 18. minuti postigao prvi gol na utakmici, pogodivši same rašlje nakon njegova karakteristična "lažnjaka". Kramariću je to šesti gol u prvenstvu u samo tri kola, a zabio je i dva u Kupu protiv Chemnitzera. No, taj gol nije bio dovoljan da Hoffenheim izbjegne poraz - Eintracht je izjednačio u 55. minuti golom Japanca Kamade, a u 71. minuti Nizozemac Bas Dost donio je preokret i pobjedu za sastav iz Frankfurta.

To je Kamariću bio već šesti gol u prva tri kola Bundeslige, a možete ga pogledati OVDJE.