NEVJEROJATNA ZAVRŠNICA U TORINU: / Pala dva gola od 115. do 117. u razmaku od 104 sekunde; Porto je napravio pravo malo čudo

Dramatična završnica u Torinu

10.3.2021.
8:10

Fantastičnu drugu utakmicu osmine finala Lige prvaka između Juventusa i Porta (3:2, ukupnih 4:4, Porto ide dalje zbog gola više u gostima), gledali smo sinoć u Torinu.

Sergio Oliveira of FC Porto celebrates with team mates after scoring the goal of 2-2 during the Champions League round of 16 football match between Juventus FC and FC Porto at Juventus stadium in Turin (Italy), March, 9th, 2021. Photo Federico Tardito / Insidefoto /Sipa USA,Image: 596338057, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Germany, Italy, Japan, and The Netherlands ***, Model Release: no

JUVENTUS – PORTO 3:2: Porto nakon produžetaka u četvrtfinalu; Golovi pali u 115. i 117. minuti

JUVENTUS - PORTO 3:2: /

Porto nakon produžetaka u četvrtfinalu; Golovi pali u 115. i 117. minuti

Porto vodio 1:0, Juve preokrenuo u vodstvo 2:1 i na kraju jalovu pobjedu

Porto je vodio 1:0, ali u drugom poluvremenu Chiesa je zabio dva za produžetke, a onda je Porto, Oliveira briljantno zabio iz slobodnjaka desnom po podu za 2:2 s više od 25 metara, prije toga i iz penala za 1:0 u 19. OVDJE pogledajte taj gol za 2:2.

Porto je gotovo sat vremena igrao s desetoricom igrača, Pepe je dominirao u obrani sa 38. godina, spriječio, zatvorio i zaustavio Ronalda da pogodi mrežu u oba susreta. Nije ga spriječio da asistira Chiesi kod gola za 1:1 ali Ronaldo nije puno napravio u globalu.

104 sekunde između dva gola

U 117. minuti, Juventus je poveo s 3:2, ali nije mogao, stigao zabiti još jednog za prolaz. Nije imao ni puno vremena. Adrian Rabiot je 104 sekunde nakon gola Porta doveo Juventus u novu prednost, vrativši nadu domaćina pogotkom glavom pod prečku, ali to nije bilo dovoljno. OVDJEpogledajte njegov zgoditak.