NEVJEROJATAN KRAH SKUPOCJENOG MILANA: / Kalinić i društvo dobili težak šamar, u deset minuta primili četiri gola

U derbiju trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je u Rimu porazio Milan 4-1 uz tri pogotka Cira Immobilea.

10.9.2017.
18:11

Utakmica je kasnija sat vremena zbog nevremena koje je zahvatilo taj dio Italije. Zbog jake kiše je pomaknut i početak utakmice Benevento - Torino, a još uvijek je upitno odigravanje večerašnjeg dvoboja Bologna - Napoli.

KAKVA GOLČINA IVANA PERIŠIĆA: /

Vatreni zabio jedan od najljepših pogodaka u karijeri, ovo se ne viđa često

Petica Fiorentine

Lazio je odigrao fantastično. Nebesko-plavi su nakon 49 minuta vodili 4-0, a do kraja utakmice gosti su uspjeli zabiti tek utješni pogodak. Junak utakmice bio je Ciro Immobile koji je zabio prva tri gola (38 - 11m, 43, 48), a potom asistirao Luisu Albertu za četvrti pogodak (49). Zanimljivo, Lazio je uništio Milan u svega deset minuta, postigavši četiri gola od 38. do 48. minute. Poraz Milana ublažio je Riccardo Montolivo u 56. minuti. Pobjedu domaćina pokvarilo je tek isključenje kapetana Marca Parola u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić ušao je u momčad Milana u 56. minuti kada je njegova momčad gubila 0-4. Ivan Vargić nije nastupio za Lazio koji nakon tri kola ima sedam bodova.

Uvjerljiva je bila i Fiorentina koja je na gostovanju u Veroni slavila 5-0, a golove je postiglo pet različitih igrača - Giovanni Simeone (2), Cyril Thereau (10 - 11m), Davide Astori (24), Jordan Veretout (62) i Gil Dias (89). Milan Badelj je odigrao cijeli susret za Viole.

Jurićev poraz

Udinese je pobijedio Genou 1-0 golom Jakuba Jankta iz 15. minute. Gosti, koje vodi naš Ivan Jurić, od 37. su minute igrali bez isključenog Andrea Bertolaccija, a u 79. je 'pocrvenio' i domaći branič Giuseppe Pezzella. Stipe Perica i Andrija Balić nisu nastupili za Udinese baš kao niti Petar Brlek za goste.

Cagliari je slavio protiv Crotonea 1-0, a za goste je svih 90 minuta odradio Ante Budimir.

REZULTATI: Lazio - Milan 4-1 (Immobile 38-11m, 43, 48, Alberto 48 / Montolivo 56) Atalanta - Sassuolo 2-1 (Cornelius 35, Petagna 77 / Sensi 28) Cagliari - Crotone 1-0 (Sau 33) Udinese - Genoa 1-0 (Jankto 15) Verona - Fiorentina 0-5 (Simeone 2, Thereau 10-11m, Astori 24, Veretout 62, Dias 89) Inter - SPAL 2-0 (Icardi 27-11m, PERIŠIĆ 87)