NESREĆA U ARGENTINI: / Messi uoči utakmice saznao da mu se brat zabio u kamion

Neposredno uoči utakmice 2. kola španjolske Primere u kojoj je njegova Barcelona gostovala kod Alavesa, Lionel Messi je saznao da mu je brat Matias sudjelovao u teškom sudaru.

27.8.2017.
10:29

Matias (35) se u blizini Rosarija u Argentini svojim automobilom zabio u kamion iz zasad još neutvrđenih razloga. Iako fotografije s mjesta nesreće sugeriraju da sudar nije bio nimalo bezazlen, Matias je srećom prošao bez težih ozljeda, baš kao i vozač kamiona.

MESSIJEV ŠOU: /

Genijalni Argentinac promašio jedanaesterac, a onda uzeo stvar u svoje ruke

Lionel Messi je za bratovu nesreću saznao uoči same utakmice protiv Alavesa i nije mu bilo lako igrati, ali je ponovno bio glavni čovjek na terenu. Istina, u 39. minuti je promašio jedanaesterac, ali se do kraja dvoboja iskupio i pogocima u 55. i 66. minuti donio Barceloni pobjedu 2-0.