'LIJEPA GESTA' / Neobičan detalj s kraja utakmice na Santiago Bernabeuu oduševio mnoge: O svemu se oglasili Ancelotti i Klopp

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka na Santiago Bernabeuu sa zvučnika se čula himna Liverpoola 'You'll Never Walk Alone'.

16.3.2023.
8:37

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su na Santiago Bernabeu pred 63.000 gledatelja pobijedili Liverpool s 1-0 potvrdivši uvjerljivih 5-2 s Anfielda.

HVALOSPJEVI NA STAJU /

Naš Luka još jednom bacio cijeli svijet u trans: 'On je umjetnik koji diže stadion na noge. Ne bi mu oprostili da ne produži ugovor...'

U susretu s mnogo prilika na obje strane pogodak odluke zabio je Karim Benzema u 78. minuti na asistenciju Viniciusa Juniora.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić pružio je još jednu dojmljivu partiju, a u 82. minuti je zamijenjen uz ovacije Bernabeua.

Nakon što je na Anfieldu slavio sa 5-2, Kraljevski klub je uzvratu kontrolirao veći dio utakmice i rutinski potvrdio prolaz među osam najboljih.

Real je tako čak 27. put prošao dalje od 28 pokušaja u Kupu prvaka i Ligi prvaka kada je pobijedio u prvoj utakmici u gostima, s iznimkom poraza od Ajaxa u ovoj fazi u sezoni 2018-19.

Kraljevski klub tako se odužio Redsima za gestu iz prve utakmice kada je na Anfieldu odana počast počasnom predsjedniku Reala Amanciju Amaru koji je preminuo na dan odigravanja prve utakmice.

"YNWA na Bernabeu? To je vrlo lijepa gesta. Real je veliki klub", komentirao je trener Liverpoola Jürgen Klopp, dok je trener domaćina Carlo Ancelotti istaknuo:

"Na prvom susretu na Anfieldu oni su odali počast preminuloj legendi Reala Amanciju. Mislim da je ovo poštena gesta našeg kluba prema njima."