SNALAŽLJIVI NAVIJAČI / Nećete vjerovati pomoću kojih sve pomagala su ljudi gledali Partizanovu sramotu u zloglasnom gradu

Partizan na raspolaganju nije imao najjači sastav jer su se neki igrači tek vratili iz reprezentacija...

29.9.2022.
10:01
Screenshot: You Tube/Arena Sport

Nogometaši Partizana u srijedu su doživjeli veliki debakl u šesnaestini finala Kupa Srbije. Na gostovanju kod drugoligaša Radničkog iz Sremske Mitrovice, u prvoj utakmici ovog natjecanja, poraženi su nakon raspucavanja jedanaesteraca.

PROMAŠILI ČITAV 'FUDBAL' /

Debakl Partizana u Kupu, Srbija bruji o 'bruki' godine: 'Snimku ovog sad svi gledaju, dugo će se prepričavati što se dogodilo'

Srpski mediji pišu da je za Radnički to najveći uspjeh u povijesti kluba, dok je za Partizan nezapamćeni šok. Dragičević je skinuo dva udarca u lutriji jedanaesteraca.

Partizan na raspolaganju nije imao najjači sastav jer su se neki igrači tek vratili iz reprezentacija, no i dalje imao vrlo jaku momčad. Imao je i vodstvo jer je Patrick Andrade u 18. minuti zabio za 1:0. Ipak, domaći nogometaši u 92. minuti šokirali su Partizan i preko Jovana Marinkovića izborili izvođenje jedanaesteraca.

Viralna slika

Utakmica se igrala u gradu koji je poznat po svom zatvoru,na stadionu koji ima zvučno ime "Agropapuk Arena", ali je zapravo provincijsko igralište s malo sjedećih mjesta.

Sve karte u Mitrovici za dolazak Crno-Bijelih su brzo rasprodane pa u navijači bez karte morali maštovito smisliti kako gledati povijesnu utakmicu.

Društvenim mrežama se širi fotografija koja prikazuje trojku koja je meč gledala tako što se popela na bicikl, ljestve i stolicu postavljenu na kolut za kabele. Sva ova pomagala naslonili su na zid mitrovičke "Arene".