IZABEL, ZAŽMIRI! / Ne, nije goli aktivist, to je naš Kovačić na terenu: Navijači u šoku, zaposlenici Chelseaja ispale oči

Chelsea i Manchester United remizirali su na Stamford Bridgeu

22.10.2022.
20:47
Twitter

Derbi utakmica 13. kola engleske Premier lige završila je bez pobjednika, na Stamford Bridgeu su nogometaši Chelseaja i Manchester Uniteda odigrali 1-1.

TKO BI REKAO /

Nevjerojatan preokret u slučaju Cristiano: On poslao znakovitu poruku, a ten Hag donio neočekivanu odluku

Žestoka utakmica u kojoj su obje momčadi imale nekoliko dobrih prilika odlučivala se u samoj završnici. Chelsea, suparnik Dinama u skupini E Lige prvaka, poveo je u 87. minuti. McTominay je u svom šesnaestercu napravio prekršaj na Broji, a siguran je s bijele točke bio Jorginho.

Inače, nekoliko minuta prije jedanaesterca Chelsea je bio blizu vodstva, ali je Chalobah pogodio gredu.

United u posljednjim sekundama do izjednačenja

Premda je Chelsea došao na prag pobjede u 94. minuti su gosti iz Manchestera izjednačili. Casemiro je pucao glavom, a vratar Chelseaja Kepa je dodirnuo loptu, pogurnuo je prema vratnici, a ona se odbila točno toliko da za centimetar u kompletnom obujmu pređe vratarsku liniju za konačnu podjelu bodova.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je u igru za Chelsea ušao u 36. minuti umjesto Cucurelle te se tada londonska momčad razigrala. No, naš Mateo je nakon susreta bio u centru pažnje, ali ne zbog poteza na terenu. Naime, Kovačić je praktički gol (samo u gaćama) napustio teren, čime je iznenadio sve navijače.

Što se ne može reći za jednu zaposlenicu kojoj su "ispale oči" kada je vidjela našeg Matea.

Oba su sastava ostala na svojim dosadašnjim pozicijama, Chelsea je četvrti, a Manchester United peti te ih razdvaja jedan bod.