NE MOŽEŠ BRANITI? EVO IZMJENE: / Nezadovoljni izbornik svakih pola sata mijenjao vratara

U azijskom dijelu kvalifikacija za SP 2018. Ujedinjeni Arapski Emirati su s čak 10:0 pobijedili Maleziju. No, golijadu na utakmici zasjenila je odluka malezijskog izbornika.

4.9.2015.
20:11

Domaćin je na stadionu Mohamed Bin Zayed u Abu Dhabiju nemilosrdno punio mrežu Malezijaca, a izbornik gostiju je isto tako, nezadovoljan rezultatom, mijenjao svoje vratare.

Vratari rasporedili golove na 4-3-3

Khairul Bin Che Mat stigao je primiti četiri gola i zamijenjen je već nakon 28 minuta. Njegova zamjena Selamat primio je još tri "komada" i iz igre je izašao u 62. minuti. Jednaki "doprinos" dao je Khairul Azhan Khalid koji je do kraja utakmice također primio tri pogotka.

Prosjek od pet golova po utakmici

Azijci su vrlo učinkoviti u kvalifikacijama, u 15 utakmica postignuto je čak 76 golova, što daje visoki prosjek od čak 5.067 po utakmici.

Kako i ne bi bio visok prosjek, kad je Katar dobio Butan s čak 15:0.