ZAGRMJELO S TRIBINE / Navijači žestoko istupili ispred povremenog Vatrenog i suigrača: 'Ako ste to, više nemate pravo šutjeti'

Nakon utakmice igrači su došli pred navijače koji su im se preko megafona odlučili obratiti

4.9.2023.
12:29

Nogometaši Paris Saint-Germaina u posljednjoj su utakmici 4. kola francuske Ligue 1 uvjerljivo slavili s 4-1 na gostovanju u Lyonu te gurnuli domaću momčad na dno prvenstvene ljestvice.

POKAZAO POŠTOVANJE /

Kovačić na novom radnom mjestu lijepo ugostio Hrvata koji briljira u susjedstvu

Gosti su sva četiri pogotka postigli u prvom poluvremenu. Kylian Mbappe je načeo mrežu domaće momčadi u 4. minuti iz kaznenog udarca. Uslijedili su pogoci Achrafa Hakimija (20) i Marca Asensija (38), da bi Mbappe svojim drugim pogotkom, ovoga puta iz igre, na kraju prvog dijela (45+1) doveo PSG do 4-0. Loš dojam iz prvog poluvremena domaći su uspjeli samo ublažiti pogotkom Tolissa iz kaznenog udarca u 74. minuti. Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za Lyon.

Lyon je u četiri kola primio deset golova, a postigao samo tri te je s jednim bodom na zadnjem mjestu. Nakon utakmice igrači su došli pred navijače koji su im se preko megafona odlučili obratiti.

"Vama, igračima Lyona, upućena je ova poruka, vama koji preuzimate status vođa svlačionice. Poruka je jasna, ako ima lidera u ovoj svlačionici, više nemate pravo šutjeti. Vi nosite dres Lyona. Nosili su ga drugi prije vas, glorificirali. Nemate ga pravo ocrniti. Prijelazni rok je završio, ova momčad je tu. Sve što tražimo da budemo uz vas, ali da bi to napravili, morat ćete to zaslužiti. Volimo i poštujemo ovaj dres.

Od vas očekujemo da poštujete naš dres, idemo Lyon", zaključili su.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.