NIZAK UDARAC / Navijači postavili provokativnu poruku za zvijezdu Intera, podsjetili ga da ga je žena varala

Calhanoglu je ovoga ljeta napustio Milan i kao slobodan igrač prešao u redove Intera

8.11.2021.
23:42

U velikom derbiju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva u nedjelju su gradski rivali Milan i Inter odigrali 1-1 (1-1).

PODJELA BODOVA NA SAN SIRU /

Inter i Milan remizirali u derbiju, vratio se Ante Rebić, nastupili Perišić i Brozović

Inter je poveo iz kaznenog udarca kojega je u 11. minuti uspješno izveo Calhanoglu, a on ga je i sam izborio nakon što ga je srušio Kessie. Milan je izjednačio već u 17. minuti autogolom De Vrija koji se u skoku sudario sa svojim stoperskim partnerom Škriniarom nakon ubačaja Tonalija.

Hakan Çalhanoğlu

Strijelac prvog gola Calhanoglu je ovoga ljeta napustio Milan i kao slobodan igrač prešao u redove Intera pa je automatski postao omražen kod njihovih navijača koji su mu nakon utakmice na jednom mostu postavili provokativnu poruku i podsjetili ga na aferu njegove supruge.

"Hrabrost nije izvesti penal u 10. minuti susreta, već je hrabrost ostati sa suprugom koja te varala. Go**o od čovjeka", napisali su na velikom transparentu navijači Milana.

Calhanoglua je supruga prevarila 2018. godine, nakon čega je pao u veliku depresiju.