Navijači Rijeke nisu skrivali ogorčenje na društvenim mrežama

29.8.2024.
21:40
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Rijeke oprostili su se od daljnjeg nastupanja u eurokupovima ove sezone nakon što su u uzvratnoj utakmici posljednjeg pretkola Konferencijske lige izgubili na gostovanju kod Olimpije u Ljubljani s čak 0-5 (0-4).

SRAMOTNO /

Armada gađala domaćine bakljama; Slovenski mediji prenose: 'Zato vas i nismo puštali na tribine'

Kako je prva utakmica prije tjedan dana na Rujevici završila rezultatom 1-1, Olimpija je prošla dalje s ukupnih 6-1.

Prvi gol za Olimpiju postigao je Raul Florucz (2) nakon samo 83 sekunde igre, a do odlaska na poluvrijeme su Thalisson (13, 45) s dva i Dino Kojić (35) s jednim pogotkom povisili na nedostižnih 4-0 da bi Pedro Lucas (47) na samom startu drugog poluvremena postavio konačan rezultat.

Navijači Rijeke nisu skrivali ogorčenje na društvenim mrežama, a u nastavku donosimo neke od komentara.

"Čestitke Miškovicu što je s dva poteza uspio uništiti sve dobro iz prošle sezone."

"Bravo Miško!!! Armada barem pokusala smanjiti na 3-0."

"Vratite nam našu Rijeku od ove nam suze teku…"

"Pohlepni Miškoviću, nek nas izbace na dvije godine iz Europe i dobro da opletu po džepu, vrijeme je više da prodaš klub, samo ga uništavaš."

"Srećom da smo zadržali Ivanovića i Pašalića za večerašnju utakmicu, bili su presudni."

"Dosta mi je navijanja za klub koji je vođen kao štand na tržnici. Kontinuitet - nula. Treneri dođu i odu. Igrači ista stvar. Uživajte u tom drugom, trećem mjestu u ligi i to je to, neka Miškovic broji pare."