NAVIJAČI BRUTALNO IZVRIJEĐALI KALINIĆA: / Vatreni promašio nemoguće pa iskalio frustracije na izlasku s terena

Milan je odigrao 0:0 protiv Torina, a Nikola Kalinić odigrao je 77 minuta. Imao je odličnu priliku već u petoj minuti , ali je pucao pokraj gola iz sjajne pozicije.

26.11.2017.
17:09

Na njegovu očajnu predstavu reagirali su navijači. Na tribinama su ga izviždali, a na društvenim mrežama izvrijeđali. Po reakciji na izlasku s travnjaka bilo je vidljivo koliko je bio frustriran.

Torinu je na ovoj utakmici u 20. minuti poništen gol zbog igranja rukom.

Nogometaši Napolija slavili su s 1:0 kod Udinesea i vratili se na vrh. Jedini gol bio je djelo Jorginhha. Pospremio je odbijanac nakon što je prethodno promašio penal. Zanimljivo je još da je Andrija Balić igrao cijelu utakmicu, a Stipe Perica 60. minuta.

Od 84. je Marko Rog zaigrao za Napoli.

Roma je pak imala priliku preskočiti Juventus, ali je odigrala samo 1:1 kod Genoe. Poveli je su u 59. minuti preko El Shaarawyja.

Na ljestvici vodi Napoli sa 38 bodova, Inter je drugi s dva boda manje, a zatim slijede Juventus i Roma sa 31 bodom.

Genoa je izjednačila nakon što je sudac zbog povlačenja isključio De Rossiju i pokazao na bijelu točku, kojeg je zabio Lapad.